RUGBY – LIGABEPALINGS: VIRSEKERBEKER 2018 

 

 

 

LIGABEPALINGS: VIRSEKERBEKER 2018 
Datums   Afdeling 1 Beker    Afd 1 Plaat    Afdeling 1 Skild   
Saterdag, 5 Mei     Tuis  Weg   Tuis  Weg   Tuis  Weg  
1 TUKS-Reeks      Tuks-reeks finaal Puk-reeks finaal    Tuksreeks-finaal Pukreeks-finaal   
                     
Saterdag 12 Mei  1 Helpmekaar Transvalia   Noordheuwel Affies   Jeugland Pietersburg  
2 Monnas  Waterkloof    Marais Viljoen Zwartkop   Ben  Vorster  Florida   
3 Menlo  Glenwood   Eldoraigne  Centurion   Oos-Moot Hugenote  
4 HTS Middelburg  Garsfontein   Rustenburg Montana   Lichtenburg  Middelburg  
5 Nelspruit  EG Jansen    Kempton Park  Loslootjie        
                   
                     
Saterdag 19 Mei  1 Garsfontein  EG Jansen   Noordheuwel  Marais Viljoen   Florida Pietersburg  
2 Monnas  Glenwood   Zwartkop  Eldoraigne    Oos-Moot BenVorster  
3 Menlopark  Nelspruit   Kempton Park Montana   Lichtenburg Jeugland  
4 Transvalia  HTS Middelburg   Centurion Loslootjie   Hugenote  Middelburg  
5 Helpmekaar  Loslootjie   Rustenburg Loslootjie        
                     
Saterdag  26 Mei 1 Garsfontein Menlopark   Noorheuwel  Waterkloof    Pietersburg Oos-Moot  
2 Transvalia  Monnas   Centurion Marais Viljoen   Ben Vorster  Hugenote  
3 Nelspruit  Helpmekaar    Eldoraigne  Kempton Park   Jeugland  Florida   
4 EG Jansen HTS Middelburg    Zwartkop  Rustenburg   Middelburg Loslootjie  
        Montana  Loslootjie   Lichtenburg  KHS  
                     
Saterdag 2 Junie  1 Helpmekaar  HTS Middelburg    Noordheuwel Eldoraigne    Hugenote  Pietersburg  
2 Menlo  Waterkloof   Montana Marais Viljoen   Ben Vorster  Jeugland   
3 Monnas  Nelspruit   Kempton Park Zwartkop   Florida  Lichtenburg  
4 EG Jansen  Transvalia    Rustenburg  Centurion   Middelburg Oos-Moot  
                     
                     
                     
Saterdag 9 Junie  1 Monnas Garsfontein   Kempton Park Noordheuwel   Ben Vorster Lichtenburg  
2 HTS Middelburg  Menlopark    Montana Centurion   Middelburg Jeugland   
3 Helpmekaar  EG Jansen    Marais Viljoen Loslootjie   Hugenote  Florida   
4       Rustenburg Loslootjie   Pietersburg  Loslootjie  
        Zwartkop  Loslootjie   Oos-Moot  Loslootjie  
        Eldoraigne  Loslootjie         
                     
Saterdag 16 Junie  1 EG Jansen  Monnas   Rustenburg  Noordheuwel         
2 Menlopark Helpmekaar              
3                  
4                  
                     
Saterdag  21 Julie  1 Garsfontein  Helpmekaar   Centurion Noordheuwel    Pietersburg  Lichtenburg  
2 Monnas  Menlopark    Marais Viljoen Kempton Park    Middelburg Ben Vorster  
3 Nelspruit  Transvalia    Eldoraigne  Rustenburg   Jeugland  Hugenote   
4 HTS Middelburg  Glenwood    Montana  Zwartkop    Florida  Oos-Moot  
  EG Jansen Loslootjie               
                     
Saterdag 28 Julie  1 Helpmekaar Parktown   Noordheuwel  Zwartkop    Middelburg Pietersburg  
2 Garsfontein Nelspruit   Marais Viljoen  Rustenburg   Oos-Moot Lichtenburg  
3 HTS Middelburg  Monnas    Montana  Eldoraigne    Ben Vorster Loslootjie  
4 Transvalia  Menlopark    Centurion Kempton Park   Jeugland  Loslootjie  
  EG Jansen Loslootjie          Florida  Loslootjie  
              Hugenote  Loslootjie  
                     
Saterdag 4 Aug 1 Transvalia  Garsfontein    Noordheuwel  Montana    Pietersburg  Ben Vorster  
2 Helpmekaar  Monument    Marais Viljoen  Eldoraigne   Oos-Moot  Jeugland   
3 Menlopark EG Jansen   Kempton Park Rustenburg   Florida  Middelburg  
4 Nelspruit  HTS Middelburg   Zwartkop  Centurion   Lichtenburg  Hugenote   
Saterdag 11 Aug   Halffinaal
Saterdag 18 Aug    Finaal